Win Voonka Mobil Oyun Uygulaması – Voonka

Win Voonka Mobil Oyun Uygulaması

YARIŞMA HAKKINDA

Win Voonka; size haftalık olarak Zamanı karşı, Arcade ve 3 Sayı kategorilerinde yarışma ve ödüller kazanma şansı sunar. Her Pazartesi saat 12.00 itibariyle başlayan yarışmalar bir hafta boyunca devam eder. Her kategoride toplamda en yüksek skoru elde eden kullanıcı ödüllün sahibi olur. Yarışmanın kazananları email ve Win Voonka sosyal medya hesaplarından duyurulur. Kullanıcıların 1 hafta içinde mail yoluyla Voonka’ya dönüş yapması gerekmektedir. Dönüş yapmayan kullanıcılar hediye haklarını kaybederler.

Haftalık olarak sıfırlanan puan sistemi sayesinde her hafta yarışmaya katılıp ödül kazanma şansınızı artırılabilir.

Her haftanın ödülü bir sonraki hafta başlangıcında sosyal medya hesaplarından ve Win Voonka uygulaması üzerinden açıklanır.

Oyun ile ilgili duyurular ve yenilikler için sosyal medya hesabımızı takip edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/voonka/?hl=tr

https://www.facebook.com/Voonka/

KATILIM KOŞULLARI

Win Voonka uygulama üzerinden 30.04.2019 (00.01) tarihinde yayına alınacak oyun Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.tarafından düzenlenmektedir.

Kullanıcıların telefonlarına uygulamayı indirmeleri gerekmektedir.

Katılımcı uygulamayı indirdiğinde, Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. kullanıcıların ad, soyad, mail adresi ve profil fotoğrafının uygulama için kullanım hakkına sahip olur. Oyun katılım formundaki bilgilerin eksiksiz şekilde doldurulması gereklidir. Bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu değildir. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılımcıların oyuna katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar. Oyuna katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Oyununu herkes indirebilir ancak Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

Yarışmaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.

İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenebilmektedir.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.

Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Çekiliş neticesinde kazananlar, isimlerinin Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.sayfası aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.

Oyuna katılım sırasında eksik veya yanlış verilen iletişim bilgileri veya herhangi bir sebepten dolayı ödülün ulaşmamasından Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.sorumlu değildir.

Win Voonka oyununu indirenler işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Win Voonka oyunu kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

Oyunu indiren herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Kampotu İlaç Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından yapılacaktır.  Bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.

Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Türkçe